صنایع سنگ کیانا - Кианская каменная промышленность -صناعة الحجر كيانا - Kiana stone industry درباره ما

سلام

به شرکت توسعه بین الملل آوا تجارت کارن با نام و نشان تجاری بازرگانی زاندس(Zandes) فعال در تجارت سنگ و کاشی خوش آمدید.

این مجموعه شروع و استارت اولیه کار خود در حوزه ی سنگ را در حدود دهه ی هفتاد هجری شمسی به ثبت رساند.

شروع اولیه این مجموعه احداث معدنی در سنگ گرانیت کازرون و نی ریز شیراز بود که توسط حاج علیمراد محمدی و حاج حیدر محمدی اداره میشد و بعدها به سنگ مرمریت دهبید-تراورتن محلات و اصفهان- و دیگر نقاط کشور افزایش یافت.

بهربرداری از معدن سنگ در آن زمان ها به صورت و شیوه ی کنونی که شما در معادن می بینید نبود و کار بسیار سخت تر و توام با نیروی دست انسان انجام می شد.

و همانطور که می دانید نابرده رنج گنج میسر نمی شود، درواقع ما و همراهانمان که در این حوزه همراه یکدیگر بودیم زحمت و تلاش های شبانه روزی داشتیم که به شکرانه ی الهی ثمره ی اینکار نیز دریافت شد و اکنون که بعنوان یک ایرانی در خدمت رسانی به شما در حوزه ی سنگ آماده ایم و حضور مستمر داریم.

همانطور که گفتیم در سالهای گذشته و همان سالهایی که تازه شروع به کار معدن داری و استخراج سنگ کرده بودیم به عظمت الان و بزرگی الان نبود.

سالها تلاش کردیم و با نیت خدمت رسانی به خانواده و مملک ایرانمان شبانه روز در پی راه حل ها و اقتصاد جدید بودیم.

اوایل کار فقط تمرکز روی استخراج و بهره برداری بود و با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد روابط بهتر با سایر کشورها صادرات و واردات را نیز در کنار کار خود جای دادیم.

زمانی که وارد کار صادرات و واردات شدیم دیگر بحث مالی و منافع شخصی جایگاهی نداشت چون که رونق اقتصاد کشور را به خاطر داشتیم و همین هدف را دنبال می کردیم.

به لطف خداوند من فرزند کوچک این سرزمین، توانستم گستردگی کار را بالا ببرم و شغل ایجاد کنم و مهم تر از هم اطمینانی در سایر کشورها به لحاظ معاملات و مبادلات را بدست بیاورم.

خب همانطور که عرض کردیم در ابتدا سایت و اینترنتی نبود و کار ما در حالت سنتی انجام می شد، تا اینکه بلاخره با ورود اینترنت و همگانی شدن آن، ما هم در این فضا جایگاه خود را حفظ کردیم و توانستیم بیشتر معرف حضور تاجران و کشورها باشیم.

بطوری که در چندین سایت که در ادامه برای شما عنوان خواهیم کرد حضور بسیار فعال به همراه بازخورد بسیار عالی داشتیم.

همچنین در شبکه ها و کانال ها و صفحات مجازی نیز حضور پررنگ و صد البته پر ثمر داریم.

گروه قدرتمند بازرگانی زاندس با سابقه درخشان توانسته است محصولات خود را با پایین ترین قیمت در داخل کشور عرضه نمایید، همین امر باعث شده تا بتواند در راستای گسترش اهداف خود پا به عرصه تجارت بین الملل گذارد و با لطف خداوند منان بر آنیم که بتوانیم جهت رشد اقتصادی کشور گام های موثری هم در این زمینه و هم در زمینه های مرتبط برداریم.

                                https://zandessang.com/                                https://zandesstone.com/

 

شبکه های اجتماعی :

                                                                                                                                                                                                                

                            کانال تلگرام                                      صفحه ی رسمی اینستاگرام                                           صفحه یپنترس                                         صفحه لینکدین

 

                                                                                                                                                                                   

                   صفحه رسمی در لنزور                                            توییتر                                                          آپارات                                               یوتیوب      

   

نظراتـــــــــ