صنایع سنگ کیانا - Кианская каменная промышленность -صناعة الحجر كيانا - Kiana stone industry درباره ما

سلام

به شرکت توسعه بین الملل آوا تجارت کارن با نام و نشان تجاری بازرگانی زاندس(Zandes) فعال در تجارت سنگ و کاشی خوش آمدید.

این مجموعه شروع و استارت اولیه کار خود در حوزه ی سنگ را در حدود دهه ی هفتاد هجری شمسی زد.

شروع اولیه این مجموعه احداث معدنی در کازرون و نی ریز شیراز بود که توسط حاج علیمراد محمدی و حاج حیدر محمدی اداره میشد و بعدها به سنگ مرمریت دهبید-تراورتن محلات و اصفهان- و دیگر نقاط کشور افزایش یافت.

بهربرداری از معدن سنگ در آن زمان ها به صورت و شیوه ی کنونی که شما در معادن می بینید نبود و کار بسیار سخت تر و توام با نیروی دست انسان انجام می شد.

و همانطور که می دانید نابرده رنج گنج میسر نمی شود، درواقع ما و همراهانمان که در این حوزه همراه یکدیگر بودیم زحمت و تلاش های شبانه روزی داشتیم که به شکرانه ی الهی ثمره ی اینکار نیز دریافت شد و اکنون که بعنوان یک ایرانی در خدمت رسانی به شما در حوزه ی سنگ آماده ایم و حضور مستمر داریم.

همانطور که گفتیم در سالهای گذشته و همان سالهایی که تازه شروع به کار معدن داری و استخراج سنگ کرده بودیم به عظمت الان و بزرگی الان نبود.

سالها تلاش کردیم و با نیت خدمت رسانی به خانواده و مملک ایرانمان شبانه روز در پی راه حل ها و اقتصاد جدید بودیم.

اوایل کار فقط تمرکز روی استخراج و بهره برداری بود و با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد روابط بهتر با سایر کشورها صادرات و واردات را نیز در کنار کار خود جای دادیم.

زمانی که وارد کار صادرات و واردات شدیم دیگر بحث مالی و منافع شخصی جایگاهی نداشت چون که رونق اقتصاد کشور را به خاطر داشتیم و همین هدف را دنبال می کردیم.

به لطف خداوند من فرزند کوچک این سرزمین، توانستم گستردگی کار را بالا ببرم و شغل ایجاد کنم و مهم تر از هم اطمینانی در سایر کشورها به لحاظ معاملات و مبادلات را بدست بیاورم.

خب همانطور که عرض کردیم در ابتدا سایت و اینترنتی نبود و کار ما در حالت سنتی انجام می شد، تا اینکه بلاخره با ورود اینترنت و همگانی شدن آن، ما هم در این فضا جایگاه خود را حفظ کردیم و توانستیم بیشتر معرف حضور تاجران و کشورها باشیم.

بطوری که در چندین سایت که در ادامه برای شما عنوان خواهیم کرد حضور بسیار فعال به همراه بازخورد بسیار عالی داشتیم.

همچنین در شبکه ها و کانال ها و صفحات مجازی نیز حضور پررنگ و صد البته پر ثمر داریم.

  https://zandessang.com/

https://zandesstone.com/

 

شبکه های اجتماعی :

 کانال تلگرام کانال تلگرام            صفحه رسمی اینستاگرام بازرگانی زاندس  صفحه ی رسمی اینستاگرام             پینترس  صفحه یپینترس          لینکدین زاندس صفحه لینکدین

 

لنزور صفحه رسمی در لنزور         بازرگانی زاندس در توییتر   توییتر                      صفحه آپارات زاندس   آپارات                         یوتیوب زاندس یوتیوب

 

   

 

 

 

 

نظراتـــــــــ